Su Naujaisiais astrologiniais Marso metais!

Jumping woman at sunsetKovo 20 d. 6:30 Lietuvos laiku Saulė įžengė į Avino zodiako ženklą. Prasidėjo Naujieji astrologiniai metai, kuriuos pagal Magų žvaigždę iki  2017 m. kovo 20 d. valdys Marsas.

Marsas siejamas su energija, vyriška drąsa, ryžtu, kovingumu. Tuos, kam trūksta šių sąvybių, Marsas padrąsins, įkvėps imtis veiklos, skatins kovoti už save ir savo artimųjų interesus. Marsas neleis tinginiauti, gulinėti ar liūdėti, jis įkvėps veikti, dirbti, judėti, imtis verslo ar savo mėgiamos veiklos. Net moterys šiais metais gali imtis „vyriškų“ darbų ir pasiekti nemažiau nei vyrai – sporte, karyboje, versle ir t.t. Tie, kurie seniai ruošėsi pradėti mankštintis ar sportuoti, šiais metais bus lengviau realizuoti seną savo norą.

Marsas siejamas su seksualiniu apetitu, aistra, intymumu. Šiuo laikotarpiu turėsime šio malonumo iki soties, tik nesižvalgykime į kitus/kitas.

Susituokusiems šiais metais šeimyninis gyvenimas nebus nuobodus – tai audra, uraganas, tai vėl taika ir ramybė.

Vaikučiai gimę šiais metais būs labai judrūs, teks kartu su jais ir bėgioti, ir šokinėti. Šie vaikai mus stimuliuos ir įkvėps pilnaverčiam gyvenimui.

Neigiamos Marso savybės – konfliktiškumas, kantrybės stoka, nesusivaldymas, agresyvumas. Todėl šiais metais reikėtų ypatingai būti atsargiems ir valdyti savo emocijas, nesivelti į konfliktus ir patiems neprovokuoti kitų, nes pasekmės gali būti liūdnos – įvairios traumos, skyrybos, avarijos, smurto protrūkiai, naudojant šaltus ir šaunamuosius ginklus.

Marsas stipriau veiks ugnies stichijos zodiako ženklus ir Skorpionus, taip pat tuos, kas savo gimimo horoskopuose turi stiprų Marsą, pvz.: Asc jungtis su Marsu; Asc, Mc, Marsas Avine ir Skorpione; kai Marsas aspektuoja asmenines planetas, arba Marsas yra egzaltacijoje Ožiaragyje.

Sveikinu visus su Naujais astrologiniais metais! Tegu jie visus mus įkvepia naujiems darbams ir pasiekimams, duoda energijos ir ryžto užsiimti savo mėgiama veikla – hobby, sportuoti, mankštintis, daryti didelius ir mažus gerus darbus sau ir kitiems!