Jupiteris Mergelėje. Laikas pradėti sveiką gyvenseną

Jupiteris, tradiciškai astrologų vadinama Didžiosios Laimės planeta, keliaus Mergelės zodiako ženklu vienerius metus nuo 2015 m. rugpjūčio 11 d. iki 2016 m. rugsėjo 9 d.

Tokiu metu ypatingas dėmesys skiriamas sveikatingumui ir socialinei apsaugai. Dažnai įmonėse organizuojamos profilaktinės medicininės apžiūros, populiarinamas sveikas gyvenimo būdas, apie tai plačiai rašoma ir kalbama. Tampa žinomi nauji trenerių, dietologų, gydytojų, homeopatų, žolininkų, žiniuonių, sveikos gyvensenos specialistų vardai.

Siūlomos naujos efektyvesnės dietos, organizmo valymo sistemos, kūno mankštos, vėl tampa populiarūs senoviniai gydymo receptai. Sustiprėja susidomėjimas netradiciniais gydymo metodais. Tradicinė medicina taip pat gali paskelbti apie naujus vaistus ir gydymo metodus.

Tokiu metu gerinamos darbo ir saugos sąlygos, steigiamos naujos darbo vietos, didinama socialinė parama. Galima darbo normų, atlyginimo peržiūra. Pradeda aktyviau reikštis profesinės sąjungos.

Tai naujų, geresnių taisyklių ir instrukcijų, technikos atnaujinimo, naujų technologinių linijų ir metodikos įdiegimo, totalinės kontrolės dėl produkcijos kokybės laikas. Vertinami darbuotojai galintys atlikti darbą preciziškai, aukštos klasės meistrai, profesionalumas.

Jupiterio tranzito per Mergelę metu mažiau domimasi globalinėmis problemomis, dėmesys labiau kreipiamas į esamų, kasdieninių klausimų sprendimą, ieškoma būdų kaip palengvinti savo buitį.

Tokiu metu domimasi technikos naujovėmis, ypatingai tomis, kurios palengvina žmonių darbą:  staklėmis – automatais, savaeigiais aparatais, robotais – namų šeimininkėmis, taip pat įvairiais treniruokliais skirtais gerai fizinei savijautai palaikyti.

Pradeda aktyviai veikti gyvūnų ir gamtos apsaugos organizacijos. Tampa paklausios naujos šunų ir kačių veislės, stambūs gyvūnai, steigiami gyvūnų globos namai, kirpyklos, ateljė.

Negatyvūs aspektai keliaujant Jupiteriui Mergelėje siejami su didelėmis viltimis, kurios gali taip ir likti nerealizuotomis viltimis. Įstatymai apie gyvenimo kokybės pagerinimą pradeda strigti ar dėl lėšų trūkumo gali likti neįgyvendinti. Atliekami tyrimai, patikrinimai, kurie nieko blogo neranda, tik būna veltui sunaudotas laikas ir iššvaistytos didelės piniginės lėšos. Naujai įsigyta technika gali mėnesių mėnesiais stovėti nepanaudota sandėliuose. Dažnai tokiu metu paskęstama smulkmenose, pradėti darbai į dėl biurokratinių kliūčių, vykdytojų nemokšiškumo ar padidintų užsakovų pretenzijų negali judėti į priekį.