Astrologijos mokykla online

Tikriausia Jūs svajojate mokytis profesionalios astrologijos, bet neturite galimybės lankyti paskaitų, ar neturėjote ankščiau tam sąlygų, ar nuo perskaitytų daugybės knygų galvoje chaosas, arba norite mokytis nuo „nulio“ internetu namuose? Tada šie kursai – Jums. Jūs  išmoksite patys savarankiškai sudaryti horoskopą.

Jūs išmoksite:

 • Patys savarankiškai sudaryti horoskopą.
 • Savarankiškai interpretuoti pagal astrologinių simbolių prasmę.
 • Nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio bruožus, polinkius ir gebėjimus.
 • Nustatyti jo likimo ypatybes ir galimus įvykius.
 • Valdyti astrologinę programą Zet.

Jūs žinosite:

 • Astrologijos, kaip sistemos pagrindinius principus.
 • Planetų astrologinę simboliką.
 • Zodiako ženklų astrologinę simboliką.
 • Pagrindinių aspektų astrologinę simboliką.
 • Būstų (astrologinių namų) simboliką.
 • Gimimo horoskopo traktavimo principus, bendrą ir teminę analizę.

Astrologijos mokyklos online  programa

I kursas – Astrologijos pradžiamokslis

 

Kursų kaina    350 €

Registruotis kursams

Baigusieji I-ąjį kursą galės tęsti studijas.

II kursas – Santykių astrologija

Kainą nurodysiu asmeniniame pokalbyje.

III kursas – Prognostika

Kainą nurodysiu asmeniniame pokalbyje.

Mokymosi būdas

Vienos paskaitos trukmė – 2 val., dažnumas – 2 k. per savaitę. Mokytis galima pradėti jums patogiu laiku ir dažnumu. Mokymosi tempas ir apimtis parenkama individualiai, pagal studijuojančio galimybes ir pasiruošimą.

Išklausiusiems I-ąjį kursą išduodamas sertifikatas.

Užtenka įsigyti mikrofoną ir įsijungti „Skype“ – gyvas bendravimas su mokytoju bus pasiekiamas tiesiogiai iš jūsų namų. Galėsime bendrauti asmeniškai nesvarbu kokiame pasaulio kampelyje būtumėte!

Jei tau tai įdomu, bet nedrįsti ar tiesiog nežinai „kas ir kaip“, paskambink man ir pakalbėsime –  skype call rimakaruz  rimakaruz arba rašykite  rima@astrologijosmokykla.lt

Kursų metu naudosime astrologinę programą „Zet“

Kursų absolventės

Smagu, kad online kursai suburia astrologijos mėgėjus iš įvairių pasaulio kampelių. Absolvenčių geografija siekia Norvegiją, Angliją, Airiją, Graikiją, Italiją.

Sveikinu baigusias astrologijos  I-ąjį kursą: Kristiną iš Vilniaus, Agnę Š. iš Radviliškio, Donaldą iš Vilniaus, Agnę N. iš Norvegijos, Prancišką iš Vilniaus, Jolantą iš Anglijos, Jolitą iš Utenos, Vilmą iš Airijos, Agnę iš Klaipėdos, Ingą iš Norvegijos, Aušrą iš Graikijos, Dianą iš Airijos, Jolitą iš Italijos, Ingą iš Vilniaus, Dianą iš Airijos, Eglę iš Londono,Vaidą iš Panevėžio, Kristiną iš Šiaulių, Nataliją iš Palangos, Gintarę iš Raseinių, Ainą iš Kuršėnų, Virginiją iš Londono, Dianą iš Kauno, Rasitą, Rūtą ir Liną, Vijoletą iš Anglijos, Tomą iš Airijos, Simoną iš Anglijos,  Juliją ir Loretą iš Vilniaus, ir Rūtą iš Anglijos baigusią II kursą.

Sveikinu pradėjusius studijuoti I-ąjį kursą Liną iš Šiaulių, Nerijų iš Palangos, o Liną iš Anglijos, Daivą iš Vilniaus ir Audronę iš Anglijos pradėjusias studijuoti II-ąjį Santykių astrologijos kursą.

Kodėl gi mokytis?

01Tas gražus skritulys iš linijų, taškų, kampų ir ženklų, kurį mums nupaišo kompiuterinė programa (naudosime laisvai prieinamą „ZET“), atrodo per ne lyg mistiškai ir neįskaitomai, ar ne? Paskaitų metų pamatysite, kad taip nėra. Senovės mokslas, astrologija, turi sukaupęs kalnus knygų apie ženklų reikšmes. Triukas – teisingai šią informaciją interpretuoti konkretaus „skritulio“ atveju.

Astrologijos mokslo pagrindai suprantami kiekvienam „paprastam“ žmogui, norinčiam įvaldyti papildomą pažinimo įrankį. Kursų tikslas – išmokti savarankiškai rasti atsakymų gaires, vadovaujantis asmeninio horoskopo interpretacija.

O kokia praktinė nauda?

Susipažinę su planetų prigimtimi ir suprasdami kur ir kaip jos „stovėjo“ žmogaus gimimo metu, galime nustatyti žmogaus charakteristiką: jo būdo bruožus ir poelgių šablonus, santykį su materialiais ir dvasiniais dalykais, namų vertinimą, meilės santykių poreikį, gebėjimą  užjausti, sveikatą, kūrybingumą, pomėgius, draugų, karjeros, realizacijos darbe poreikį ir kt.

Svarbiausi atsakymai, žinoma, bus susiję su mūsų saviraiškos galimybėmis ir širdies reikalais. Gyvenime dažnai būna, kad jaučiamės nežiną, kuriuo keliu pasukti. Širdis, atrodo, sako viena, protas – kita. O kur dar artimieji ar tėvai, stipriai įsitikinę, žiną ko jums reikia ar kokį darbą turite dirbti („iš piešimo nepragyvensi!“, „tau reikia studijuoti teisę“, „jis tau netinkama pora“ ir pan.). Gebėjimas perskaityti savo asmeninį „kosminį pasą“ – vienas iš teisingiausių kelių jūsų pasirinkimui, kai stovite gyvenimo kryžkelėje.

Šiuolaikinės priemonės ir internetas leidžia pasiekti begalinės apimties informacijos, ko gero, bet kuriuo klausimu. Esmė – atskirti pelus nuo grūdų, o tuos „grūdus“ lengvai ir greitai įsisavinti, kitaip – atmesti tai kas nereikalinga, užakcentuoti esmę. Štai tai ir bandysime kartu įgyvendinti kursų eigoje.

Išklausę ir išmokę kursų medžiagą, galėsite savarankiškai sudaryti savo ir savo artimųjų, draugų horoskopus ir juos interpretuoti.

Registruotis kursams

Atsiliepimai

Donalda (Vilnius)

„Turiu maža vaikutį.  Su laiku žinote kaip – tai jis yra, tai jo nėra, tai esi neišsimiegojusi, tai esu permiegojusi, visada paskaitos priderinamos prie mano poreikių. Nereikia niekur lakstyti akis išdegus arba, nenuėjus į paskaitą, prarasti pinigus. Čia sėdi sau prie kompiuterio, kramsnoji riešutukus, kalbiesi, bendrauji, vargo nematai visiškai. Vaikas pabunda, nutrauki paskaitą, tiek, kiek tu turi laisvo laiko tiek ir mokaisi, ir Rima nuostabus žmogus, paprastas, fainas, linksmas, visada pasigyvina diena po jos paskaitos, tobulėji ne tik astrologine prasme, bet ir dvasiškai 🙂

Tikrai super dalykas, literatūros daug, aiškiai suprantamas dėstymas, dėmesys tik man vienai, nereikia dalintis dar su 10 žmonių, galima žmogiškai patarimo gauti ir pakalbėti ne vien tik apie astrologiją. Vien tik geri atsiliepimai, esu nerealiai patenkinta ir visiems rekomenduoju! :)“

Diana (Airija)

„Tikrai rekomenduoju, dėkoju Rimai už sutaupytą mano laiką, jos profesionalumą, sugebėjimą ,,žmoniška,, kalba per tikrai trumpą laiką suteikti šias neįkainuojamas žinias.
Su pagarba Diana“

Diana (Kaunas)

„Ar žmogus žino, ko jis nori iš gyvenimo?
Ar jis nori tik to, ką mato?
Ar mes matome tik tai, ką mums rodo ar verčia žiūrėti!
Jei tai tiesa – tai aš žiūrėjau, ieškojau, mokiausi, mačiau, klausiau ir įsiminiau tai – ką sakė, pasakojo ir išmokė mano Mokytoja!!!
Ar jums to reikia? Aš nežinau, bet jei kažkas ieško atsakymų į savo klausymus, gal vieną iš jų ras – Čia.“

Rūta (Anglija)

„Ačiu mano mieloji mokytoja, labai jus gerbiu ir labai džiaugiuosi, kad jus sutikau savo gyvenimo kelyje, jus nereali, manau mūsų keliai niekados neišsiskirs.“