Jupiteris Vėžyje – laikas grįžti namo

2013 m. birželio 26 d. Jupiteris įeis į Vėžio zodiako ženklą, kuriame išbus iki 2014 m. liepos 16 d.

Jupiteriui keliaujant Vėžiu į pirmą vietą iškils klausimai susieti su namais, šeima, gimine ir tauta. Pradėsime kreipti dėmesį į ilgaamžias vertybes, labiau pradėsime vertinti savo žemę, savo giminės šaknis.

Aktyviau domėsimės istorija, bus išleista daug istorinių knygų, leidinių, televizijos laidų. Aktyviai rekšis patriotizmas ir nacionalizmas. Populiarės dvasinės ir religinės idėjos, plės savo veiklą religinės organizacijos.

Šiuo laikotarpiu menininkai atkreips dėmesį į tautos šaknis ir kilmę. Dizainerius, dailininkus, režisierius, rašytojus patrauks istorinės ir tautinio identiteto temos.

Madoje šiuo laikotarpiu bus aktualus retro stilius, kaimiški motyvai, tautinė simbolika, etnologija – visa, kas primena tautos istoriją ir jos šaknis.

Žmonėms, gyvenantiems toli nuo savo tėvynės, kils didžiulis noras grįžti į savo gimtinę. Daugeliui šiuo laikotarpiu norėsis persikelti iš butų į privačius namus.

Jupiteriui keliaujant per Vėžį bus labai palankus metas  – žemės, namo pirkimui, darbui savo sodo sklypeliuose, daržuose, šeimos kūrimui ir vaikų gimdymui.

Per šį laikotarpį valstybė dažniausiai skiria didesnę paramą jaunoms ir daugiavaikėms šeimoms, populiarina šeimos vertybes. Prioritetiniais tampa naujų vaikų darželių, vaikų namų, mokyklų statyba.