Saturnas Skorpione. Dvasinės brandos laikas

2012 m. spalio 5 d. 23:30  Saturnas  2 metams ir 3 mėnesiams įeina į Skorpiono zodiako ženklą.

Saturnas Skorpione iškels problemas susietas su finansais, seksu, paveldėjimu ir mėginimu kontroliuoti kitus. Santykiuose teks surasti teisingą ribą tarp savęs ir kitų, mokytis būti nepriklausomu nuo kitų be žalos savo sielai. Mes tapsime labiau išmintingais, kad suvoktume skirtumą tarp vienišumo ir vienatvės. Kai Saturnas aspektuos mūsų horoskopo planetas, mes turėsime prarasti kažką mums svarbaus, tam, kad gautume kažką kitą. Jis mums paliks tik tai, kas būtiniausia, bet užtektinai tam, kad turėtume pagrindą į ką atsiremti ir taptume dvasiškai brandesniais.

Tokio tranzito įtaką pajus Jautis, Skorpionas, Liūtas ir Vandenis. Bet ir mes visi, kurių horoskopuose yra planetos šiuose zodiako ženkluose, priklausomai kokius aspektus formuos Saturnas mūsų gimimo horoskopui, pajusime šio tranzito transformuojantį poveikį.

Saturno ingresija į Skorpioną pareikalaus perkainoti vertybes ir tapti taupesniais. Tiems, kurie, siekdami išvengti sunkumų, protingai ieškos naujų materialinių išteklių, gali pasisekti. Vertybių restruktūrizacija šiuo laikotarpiu leis padidinti išteklius. Tai permainų laikas ir tie pokyčiai atneš naujas galimybes tiems, kurie būs lankstūs ir galintys realistiškai vertinti savo asmeninius planus ir išorines aplinkybes. Norėdami pasinaudoti naujomis galimybėmis, mes šiems pokyčiams  neturėtume priešintis.

Tikimasi, kad Saturnas Skorpione darys reikšmingą įtaką mokslui ir dvasingumui. Šiose dviejose srityse bus rastas bendras sąlyčio taškas. Prasidės rimti paranormalių gebėjimų, NSO reiškinių tyrimai.

Saturno Skorpione periodas – rimtas patikrinimas, atnešantis tokiu laiku greičiau praradimus, nei laimėjimus. Šiuo periodu sugriaunama visa tai, kas paseno, atitarnavo tiek fiziškai, tiek morališkai,  kas trukdo ėjimui į priekį. Tuo atveju, kai Saturnas bus teigiamai aspektuotas, galime sulaukti tvarkos finansinėje sferoje, priemonių, kurios padėtų vystyti industriją, kelti energetinį ir ekonominį potencialą.

Bus įvedami arba patikslinami mokesčių įstatymai, pradedama kova su nelegaliomis pajamomis, tvarkoma lengvatų, kompensacijų sistema, draudimo išmokos. Dauguma mažų nepelningų įmonių bus uždaromos, sujungiant jas su didesnėmis ir stabiliomis. Pasakiško pelno nenusimato, tačiau rimtai apskaičiuoti ir apgalvoti projektai turi galimybę gauti kreditą ir finansavimą.

Saturno tranzito metu per Skorpioną atvirų karinių konfliktų nebūna. Tačiau tai nereiškia, kad viešpatauja ramybė – vyksta slaptas, nematomas karas, kuris gali išprovokuoti streikus, sukilimus, maištą, valstybinius perversmus. Neretos represijos, draudimai, nacionalinės valiutos devalvacija, bankrotai, bankų griūtis. Tais metais, kai „vaikštinėja“ Saturnas per Skorpiono zodiako ženklą, dėl perdėto pasitikėjimo savimi, nepadoraus elgesio, korupcinių skandalų,  ryšių su nusikalstamu pasauliu,  smerktinų meilės aferų krenta aukštus (ir ne tik) postus užimančių vadovų galvos.

Kitaip sakant, visam tam, kas ilgai bręsta gilumoje, atėjęs Saturnas  sudės taškus ant „i“.