Astroprognozė – 2012 Jaunimo metai


2012 metai priklausys Jaunimui
. Jaunoji karta taps mūsų viso gyvenimo vedančiąja jėga. Pasaulis palankiai priims drąsius mąstytojus, revoliucionierius. Vaikai taip pat prisidės prie mūsų ateities kūrimo.

Ateinančių 2012 metų simbolis  – nevienareikšmis, nepaprastas mitologinis gyvūnas Drakonas, kuris gali mus nustebinti, iš kurio galime sulaukti netikėtų siurprizų. Kosminis metų elementas – vanduo, energija – in. Planeta – valdovas pagal Magų žvaigždę – Merkurijus.

2012 metais mūsų gyvenimas bus intensyvus ir įvairiapusiškas. Drakonas atneš permainas ir naujoves, o Merkurijus, kuris atsakingas už jaunimą, kontaktus, mokymąsi, prekybą ir keliones, suaktyvins šias sritis.

Merkurijaus metais didžiulę reikšmę turės mokslas, kuris ieškos naujų technologijų, kaip labiau pagerinti žmogaus ir visos planetos gyvybingumą, sveikatą. 2012 metais dominuos politikai, diplomatai, visuomenės veikėjai, biznio žmonės, intelektualai, pasižymintys orginalia, šiuolaikiška pasaulėžiūrą.

Jaunosios kartos pozicija ir siekiai, reikalaujantys didelių reformų  pasaulyje ir visuomenėje, ypač stipriai ir ryškiai pasireikš 2012 metais  kovo- balandžio mėn., liepos- rugpiūčio mėn., lapkričio – gruodžio mėn.