Kaip dera Avinas su kitais zodiako ženklais?

Avinas – ugnies stichijos zodiako ženklas, jis harmoningai gali bendrauti su tos pačios stichijos ženklais, t.y. Liūtu, Šauliu. Aviną stipriai traukia priešingas zodiako ženklas – Svarstyklės. Pilni įtampos ir dinamikos santykiai su Vėžiu ir Ožiaragiu.

+ Jautis
Avinas ir Jautis – karštis, seksualumas, energija ir komfortas, estetika, grožis, romantika. Puiki papildymo sąjunga! Su kuo neigiamu gali susidurti ši pora? Tai perdėtas motiniškumas, globa, nepajudinamas savo principų laikimasis, nelankstumas, per greitas vertinimas, tiesmukiškumas, grubumas, nekantrumas. Jei tai pavyktų vienam ir kitam įveikti, tai ši sąjunga turi potenciją gyvuoti labai ilgai.

+Dvyniai
Dvyniai – oro stichijos zodiako ženklas, Avinas – ugnies. Oras reikalingas, kad ugnis degtų. Taigi jie gali sutarti, nes abiem būdingas judėjimas. Avinukui,  kuriam nesvetimas smalsumas, Dvyniai, besidomintys visokiausia informacija, bus puikus neišsenkamas įdomiausių dalykų šaltinis.

+ Vėžys
Vėžys vyras –  jautrus, naminis, šiaip visų moterų mėgiamas. Moteris Avinas, ugnies stichijos ženklas, impulsivi, susižavinti ir greit atšalanti, karšta, emocinga. Visai neblogai tinkanti užkaitinti Vėžį vandens stichijos ženklą. Tik čia galima susidurti ir su neigiama puse. Vėžį gali įžeisti Avino karštakošiškumas ir tiesmukiškumas.

+Liūtas Ar vyras Liūtas gali patenkinti moterį Aviną? Jei Avinukė negailės pagyrų Liūtui, jis iš visų jėgų stengsis pateisinti jos lūkesčius. Girkit Liūtą visur ir visada. Tikrai nepersūdysit. Moterei Avinui tereikia sugebėti sukurti romantišką  Liūtui aplinką, nes jis ieško idealių, romantizuotų santykių ir jo galvelė apsisuks nuo tokios Avinukės.

+ Mergelė
Mergelė – žemės stichijos zodiako ženklas, vyrauja realizmas, konkretumas, Avinas – ugnies, vyrauja entuziazmas, polėkis, energija. Jie gali puikiai vienas kitą papildyti.  Avinas Mergelę – uždegti, įkvėpti, o Mergelė Avinuką išmokyti logiškumo, racionalumo, kantrybės.

Moteris Avinas – karšta, emocionali, spontaniška, vyras Mergelė – racionalus, kritiškas, logiškas. Jei Avinukė sugebės suvaldyti savo sproginėjantį temperamentą, o vyras Mergelė nekritikuos ją už tai, tai ši sąjunga gali būti papildanti vienas kitą. Mergelei trūksta Avino žiežirbų, ugnies, o Avinukui logiškumo, racionalumo, kantrybės.

Moterį Mergele, kuri pripažįsta monogamiją, gali įskaudinti Avino potraukis flirtuoti su daugeliu moteru. Patarimas Avinukui: tą savo pomėgį jokiu būdu nedemonstruokite esant šalia Mergelei. Šiaip šią sajungą lidės dažni išsiskirimai ir vėl susitikimai.

+ Svarstyklės
Avinas ir  Svarstyklės zodiako ženklai kurie yra 180 laipsnių kampu priešingi vienas kitam. Toks aspektas sukuria didžiulę trauką. Tai tarsi vieno obuolio dvi puselės, kurios papildo vienas kitą. Tokia sąjunga, jei nėra kitų žeidžiančių planetinių aspektų, gali būti labai sėkminga

+ Skorpionas
Puiki, aistringa pora! Įtampos, traukos daug! Avinas ir Skorpionas labai seksualus ženklai, tačiau ši energija pasireiškia skirtingai. Avinukas – impulsais: čia užsidega, čia atšala, o Skorpionas nepasitenkina tik fiziniu kontaktu, jis stengiasi savo meilės objektą užvaldyti visame kame. Vargu ar moteris Avinas ilgai galės ištverti tokią totalią Skorpiono uzurpaciją. Galimi išsiskyrimai ir susitikimai, kurie dažnai kartosis.

+Šaulys
Abu Avinas ir Šaulys ugnies stichijos zodiako ženklai. Suprantantys ir papildantys vienas kitą. Šaulys gebantis kurti tolimus planus ir sukuriantis tiems planams erdvę, o  Avinas entuziastingai juos imantis vykdyti. Dvi energijos susilieja į vieną, kuri kalnus gali nuversti.

+ Ožiaragis
Ožiaragis ir Avinas visai nebloga sąjunga. Ožiaragis gali padėti Avinui suvaldyti savo ugningą charakterį, tikslingai nukreipti jo energiją. O Avinas Ožiaragį gali įkvėpti jo tikslams pasiekti.

+ Vandenis
Vandenis – oro stichijos zodiako ženklas, Avinas – ugnies. Ugnis be oro negali degti. Avinas Vandenio skatinamas gali realizuotis, atskleisti savo kūrybinę potenciją, o Avinas Vandenį uždegs nuosekliam neeilinių idėjų realizavimui.Taip jie vienas kitu galės didžiuotis ir žavėtis.

+ Žuvis
Žuvis – vandens stichijos ženklas, Avinas – ugnies. Na, kas gi gali nutikt, jei vanduo užpils ugnį. Taip, ugnis užges. Jei Ugnis bus labai karšta, tai vanduo gali perdaug užvirt. Irgi negerai. Kur jie gali rasti tą vidurį? Ogi grožio, harmonijos, romantiškos meilės dalinimesi vienas kitam. Žuvys siekdamos visame kame grožio, meilės  moko, ugdo, lavina šiuos bruožus Avine. Ar Žuvis turės kantrybės? Jos tikrai prireiks.