Ieva.lt: Ar Mergelei tinka Jautis, o gal geriau Dvyniai?

senas gerbėjasLaba diena,  esu laimingai ištekėjusi Mergelė, vyras – Jautis, puikiai sutariame, problemas sprendžiame kalbėdamiesi ir rasdami kompromisą. Norėjau jūsų paklausti tiesiog iš smalsumo – turiu tokį seną gerbėją, labai mylėjome vienas kitą prieš 10 metų, pabendraujame iki šiol, jis – Dvynys. Kažkada maniau, kad jis man skirtas, o ir dabar kartais tokių minčių į galvą ateina, nes vis kažkaip likimas mus suveda… Gal dar ne vėlu kažką keisti? Rugilė

Rima Karužienė: Sveika, Rugile, Jums ir Jūsų vyrui tikrai pasisekė surasti vienas kitą. Esate puiki pora. Žvilgtelėjus į jūsų suderinamumo horoskopą, turite daug jūsų darną ir suderinamumą patvirtinančių aspektų. Tiek emociškai, tiek psichologiškai ir, kas labai svarbu porai, seksualiai atitinkate vienas kito poreikius.

Tai, kad pasirinkote savo dabartinį vyrą, tikrai nepadarėte klaidos, nes Jūsų gerbėjas buvo ir liks tik kaip fejerverkas, sužybsintis retkarčiais, – gal ir labai ryškiai, bet trumpai. Dėl platesnės analizės kreipkitės individualiai.